10.2019 - OLIMPIADA SPORTOWA

21 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej odbyła się VII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem „Duży i mały to sportowiec doskonały”. Nasze przedszkole dzielnie reprezentowały dzieci z grupy „Pszczółki”: Ola Sowa, Milena Świec, Iza Kulik, Zuzia Kłębokowska, Kaja Wydra, Adaś Kasprzak, Szymek Miszczuk, Mikołaj Szewczyk oraz Zuzia Marciniak z grupy „Grzybki” zajmując zaszczytne III miejsce !

Zawody sportowe przebiegały w bardzo radosnej atmosferze. Dzieci musiały wykazać się dużą sprawnością fizyczną i zmagały się z następującymi konkurencjami: „Wędrująca gąsienica”, „W tunelu”, „Sadzenie marchewek”, „Piłkarski wąż”, „Przelewanie”, „Będę piłkarzem”. Nad prawidłowością zawodów czuwali sędziowie: piłkarki GKS „Górnik” Łęczna oraz piłkarze Górnik Łęczna „Bogdanka”

Po zakończeniu dziecięcych konkurencji do rywalizacji przystąpili rodzice kontra piłkarki Górnik Łęczna. Brawa dla dzielnych tatusiów, którzy wzięli udział w mini meczu.

Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym zawodnikom a organizatorom dziękujemy za super zabawę!

Sylwia Pelczarska